> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

FbK Horní Suchá vs FBC Letka

vloženo: 09.09.2017           komentářů: 0

Mužský celek absolvoval v předsezonní přípravě už dvě přátelská utkání. Ve čtvrtek 31. 8. přivítali na své hale vicemistra polské ligy, tým KS Górale Nowy Targ 🇵🇱. Od začátku utkání bylo vidět, že naši hráči před zápasem absolvovali pouze jeden společný trénink. Hráčům uskakovaly míčky, kombinačně se příliš nedařilo a nasazení taktéž pokulhávalo. Soupeři hrozili hlavně z brejků a ty jim vycházely. Většinu svých šancí totiž využili, což se o hráčích Horní Suché říct bohužel nedalo. Po šedesáti minutách tedy na tabuli svítilo skóre 7:10 v neprospěch Horní Suché.
Další zápas odehráli naši hráči v Petrovicích u Karviné. Soupeř Z.F.K. Petrovice 🇨🇿, který v minulé sezóně dokázal postoupit do 1. ligy, posílil o pár hráčů, a tak bylo jasné, že ani tento zápas nebude pro Horní Suchou lehký. Naši hráči ovšem oproti minulému zápasu vstoupili na hřiště jako vyměnění a po třiceti minutách vedli už 5:1. Soupeře k mnoha šancím nepustili, a když už něco na bránu prošlo, dokázal to zlikvidovat mladý gólman Suchánek. Petrovice ovšem od půlky utkání zvýšili tempo a začínali přebírat kontrolu nad zápasem. Domácím se podařilo vyrovnat na 5:5 a vypadalo to, že náš tým je zralý na ručník. Ovšem hráči Horní Suché se dokázali opět zvednout, dali gól na 6:5 a utkání se přelévalo ze strany na stranu. Petrovice sice ještě jednou vyrovnaly, ale minutu před koncem vstřelil náš tým ještě jednu branku, na kterou už domácí odpovědět nedokázali. Náš tým si tedy připsal výhru 7:6.
Před startem sezóny čeká tým Horní Suché ještě jedno utkání, které se bude konat v úterý 12. 9. ve Sportovní Hale v Horní Suché od 19:30 hod. Soupeřem bude tým FBC Letka - florbalový klub 🇨🇿 Všichni jste zváni!

autor: FbK Horní Suchá

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.

04.06.2017

Z odložených kalhot
Z odložených kalhot na Žermanické přehradě odcizil peněženku Dosud neznámý pachatel v době od 13:00 hodin do 14:00 hodin dne 4. června 2017 v blízkosti Žermanické přehrady v obci Soběšovice odcizil z kapsy kalhot pánskou koženou peněženku. Poškozený čtyřiadvacetiletý muž o svou peněženku přišel v době, co se koupal v místní přehradě a své věci zanechal na lavičce nedalekého břehu bez dozoru. V peněžence se nacházely mimo jiné i osobní doklady, platební karta, ale také doklady od vozidla. Uvedenou krádeží tak neznámý pachatel způsobil škodu v dosahující částce jeden tisíc korun.

01.10.2016

Pokousání psem
Dne 01.10.2016 v odpoledních hodinách vyjížděla hlídka MP na tel. oznámení na Nábřeží Míru, kde došlo k pokousání psa a jeho majitele cizím psem. Na místě samém se hlídce MP podařilo zjistit, že zraněný muž, který venčil svého čtyřnohého miláčka, byl napaden cizím psem. Ten se vytrhnul majitelce a prvotně napadl jeho psa a následně, když se muž snažil svého pejska ochránit, tak také jeho. Dvě ženy, které psa venčily, ihned po incidentu z místa utekly. Hlídka ale nelenila a po nezbytných úkonech začala pátrat po neznámé dvojici, kterou zanedlouho zaregistrovala na ul. Polní. Hlídce se podařilo zjistit, že pes byl řádně očkován, označen a po poučení byl sepsán podrobný úřední záznam. Celá záležitost byla předána k dalšímu řešení na MěÚ v Českém Těšíně.

31.08.2016

Hlídka MP zasahovala
Dne 31.8.2016 v čase 15:45 hod. přijal dispečink Městské policie Český Těšín žádost OO PČR o prověření kolapsu v trafice ve Svibici. Na místo rovněž vyjela i RZS a HZS. Hlídka po příjezdu zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Na zemi našla ležícího muže. Jelikož se k muži nešlo dostat, protože byl stánek zavřený, strážník se protáhl výdejním okýnkem a provozovnu otevřel. Než se však hlídka k postiženému dostala, museli strážníci uklidit „nepořádek“ a vypnout elektřinu, jelikož muž zřejmě při pádu sebou strhl zboží a na zemi byla rozlitá voda. Hrozilo tak nebezpečí poranění elektrickým proudem. Na místě přítomná posádka sanitky poskytla muži první pomoc a za asistence hlídky MP jej transportovala do sanitky. Hlídka MP setrvala do příchodu družky na místě, která si převzala a zabezpečila provozovnu

13.08.2016

Z baru odešla bez peněženky
Ze dvou přečinů je podezřelý neznámý pachatel. Dnes v brzkých ranních hodinách využil nepozornosti 56leté ženy, která byla v jednom z havířovských barů. Neznámý odcizil ze stolu, u kterého paní seděla, její peněženku. Poškozená v ní měla platební kartu, osobní doklady a další věci, vše v hodnotě 500 korun. Policisté věc prověřují pro podezření z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest odnětí svobody na dva roky nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.