> > >   HAVÍŘOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ještě týden, tedy do 31. července

vloženo: 23.07.2019           komentářů: 0

Prodej permanentek za zvýhodněnou cenu jde do finále
Ještě týden, tedy do 31. července, mohou fanoušci nakupovat permanentky na sezonu 2019/2020 za zvýhodněnou cenu. K dispozici jsou jednak v on-line prodeji, nebo v AZ Fanshopu v Gascontrol Aréně.

Zatímco on-line prodej probíhá non-stop (odkaz na on-line ticketing je) fanshop bude otevřen ve středu 24. 7. a od pondělí 29. 7. pak denně od 13 do 18h.

Zvýhodněná cena permanentky pro dospělého je do 31. 7. 2 100,- Kč, poté se cena zvedá na 2 600,- Kč

Permanentka zahrnuje vstup na 29 domácích utkání v základní části + přípravná utkání a znamená úsporu 1000,- Kč. Jako tradičně je možno k permanentce pro dospělého zakoupit permanentku pro dítě za 250,- Kč
Souhrn výhod pro permanentkáře:

Vlastní místo na všechna utkání.
Vstup na přípravná utkání zdarma. (AZ se letos se utká s Krakowem, Frýdkem-Místkem, Vsetínem, Trenčínem)
Předkupní právo na sedadlo – platí do konce července (lze zakoupit i online, postup je popsán ZDE).
Možnost zakoupení dětské permanentky za 250 korun k dospělé zakoupené permanentce – je možno uplatnit jen při koupi ve Fanshopu (z technických důvodů).

Fanoušci, kteří nyní využijí výhodné podmínky k nákupu permanentky, si zakoupí tzv. elektronické vouchery (viz obr. vzorového voucheru bez QR kódu). Tento voucher jim bude sloužit jako vstupenka na přípravná utkání a před sezonou si je vymění za plastové permanentky. Vouchery si mohou vytisknout, nebo je používat „digitálně“, tedy zobrazením jejich QR kódu na displeji mobilního telefonu.

autor: AZ Residomo Havířov

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  HAVÍŘOVSKÁ 112

21.01.2019

Zastavil v garáži
Po nezvládnutém průjezdu zatáčkou, se proboural do garáže domu.Řidič (46) osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a zastavil ve zdi garáže. Jel ve směru z obce Těrlicko do obce Třanovice. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravě a technickému stavu komunikace. Vozidlem vjel na pole a pokračoval dál. Nezvládnutá jízda skončila nárazem do obvodové zdi garáže rodinného domu. Řidič nebyl zraněn, jeho dechová zkouška byla negativní. Škoda na zdi garáže a uložených věcech byla předběžně vyčíslena na sto tisicí korun. Na poškozeném vozidle je škoda ve výši 120 tisíc korun.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista.V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

12.05.2018

Napadení před barem
V sobotu 12.5. v noci na ulici před jedním havířovským barem mladší muž fyzicky napadl staršího. Důvodně podezřelý 29letý muž v podnapilém stavu přišel zezadu k 43letému a otočil si ho. Nato ho bezdůvodně udeřil pěstí do obličeje. Poškozený muž upadl na zem. Násilník jej několikrát udeřil pěstí do hlavy a nešetřil ani kopy do už ležícího muže.

25.04.2018

Opilý za volantem způsobil
Opilý za volantem způsobil bezmála sedmdesáti tisícovou škodu. Ve středu 25. 4. kolem deváté hodiny večer v Havířově na ulici E. Destinové 59letý řidič vozidla Ford Galaxy poškodil několik vozidel. Při couvání z podélného parkovacího místa zadní částí narazil do osobního vozidla Škoda Superb. V jízdě pokračoval ve směru k ulici U Tesly…narazil do pravé přední části podélně zaparkovaného osobního vozidla VW Polo. Menší automobil byl nárazem odhozen na před ním stojící VW Passat. I přesto, řidič fordu pokračoval v jízdě dál. Nakonec po několka metrech od kolize byl zadržen jedním z majitelů nabouraného vozidla.

03.08.2017

Havárie zkomlikovala dopravu
Komplikace v dopravní špičce způsobila v Havířově havárie motocyklu. Ve středu 2. 8. odpoledne došlo na příjezdu do města k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu Honda CBR jel ve směru od Ostravy. Před kruhovou křižovatkou zastavilo osobní vozidlo Škoda Octavia. Motorkář při dojezdu nedodržel bezpečnou vzdálenost, aby nedošlo ke střetu, stroj "položil" na silnici. Ke střetu mezi vozidlem na motocyklem nedošlo. Motorkář byl odvezen k ošetření do nemocnice, poté se vrátil na místo dopravní nehody. Zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na motorce byla předběžně vyčíslena na deset tisíc korun.